"Не може да поднесе што је остала без Асмина, остаће уседелица" - тежак ударац за Станију Добројевић
Изнели тешке оптужбе.
Асмин Дурџић и Маја Маринковић су проговорили о Станији Добројевић.
Маја сматра да њена бивша другарица страхује да не остане уседелица.
- Асмине, шта имаш да кажеш о свему што Анели говори? - упитао је Дача.
- Нисам бранио Анели да путује са Нором. Да има проблем на граници, одмах бих послао шта треба од докумената и не би имала проблем. Не знам због чега се Анели стално враћа на старо, кад смо све већ рекли. Три године не траје ни серија, само можемо да се понављамо. Као да смо заједно били с двадесет година - казао је Асмин.
- Како гледаш на сукоб Станије и Маје? - упитао је Дача.
- Шта је Станија желела да каже кад је говорила да је мајка оставила Мају кад је имала годину дана, да је Таки по**одио Мају...Дачо, прво то питај Станију. Ја ћу да стојим иза свега што сам Станији рекао, јер је она пљувала моју девојку - казао је Асмин.
- Станија је та која је мени свашта изговорила, свашта. Рекла ми је свашта на рачун мог односа са мојим оцем. Свако брани своју породицу, а Станија је један манипулатор. Чула песму малочас, дошла у емисију уплакана. Ма немој, а шта је она мени све изговорила?! Не може да поднесе то што је остала без Асмина, читав живот ће остати уседелица. Ако мени неко вређа моју породицу, ја ћу да вређам туђу, јер је мени моја породица светиња. Она се стиди свог порекла. Није се родила у Мајамију, него у Воћину. Стиди се порекла свог, а вређа се - казала је Маја.
- Мајо, теби је Асмин свашта изговорио, па си му опростила то - казао је Дача.
- Он је мој момак. Има право током свађе да изгвори свашта, као што сам и ја њему рекла, ми смо у љубавном односу. Међутим, она нама такве ствари да изговара, е, то не може - казала је Маја.