"Ne može da podnese što je ostala bez Asmina, ostaće usedelica" - težak udarac za Staniju Dobrojević
Izneli teške optužbe.
Asmin Durdžić i Maja Marinković su progovorili o Staniji Dobrojević.
Maja smatra da njena bivša drugarica strahuje da ne ostane usedelica.
- Asmine, šta imaš da kažeš o svemu što Aneli govori? - upitao je Dača.
- Nisam branio Aneli da putuje sa Norom. Da ima problem na granici, odmah bih poslao šta treba od dokumenata i ne bi imala problem. Ne znam zbog čega se Aneli stalno vraća na staro, kad smo sve već rekli. Tri godine ne traje ni serija, samo možemo da se ponavljamo. Kao da smo zajedno bili s dvadeset godina - kazao je Asmin.
- Kako gledaš na sukob Stanije i Maje? - upitao je Dača.
- Šta je Stanija želela da kaže kad je govorila da je majka ostavila Maju kad je imala godinu dana, da je Taki po**odio Maju...Dačo, prvo to pitaj Staniju. Ja ću da stojim iza svega što sam Staniji rekao, jer je ona pljuvala moju devojku - kazao je Asmin.
- Stanija je ta koja je meni svašta izgovorila, svašta. Rekla mi je svašta na račun mog odnosa sa mojim ocem. Svako brani svoju porodicu, a Stanija je jedan manipulator. Čula pesmu maločas, došla u emisiju uplakana. Ma nemoj, a šta je ona meni sve izgovorila?! Ne može da podnese to što je ostala bez Asmina, čitav život će ostati usedelica. Ako meni neko vređa moju porodicu, ja ću da vređam tuđu, jer je meni moja porodica svetinja. Ona se stidi svog porekla. Nije se rodila u Majamiju, nego u Voćinu. Stidi se porekla svog, a vređa se - kazala je Maja.
- Majo, tebi je Asmin svašta izgovorio, pa si mu oprostila to - kazao je Dača.
- On je moj momak. Ima pravo tokom svađe da izgvori svašta, kao što sam i ja njemu rekla, mi smo u ljubavnom odnosu. Međutim, ona nama takve stvari da izgovara, e, to ne može - kazala je Maja.