"Немојте да ми стајете на муку" Јелена Радановић дала изјаву након сусрета Луне и Слобе - Сви остајемо у браковима јер то тако треба...
Јелена Радановић ужива у браку са певачем Слобом Радановићем, а због свог погледа на брак често изазива пажњу јавности.
Јелена је отворено причала о друштвеним нормама, а додатну пажњу привукао је и њен одговор на индиректно питање о сусрету Луне Ђогани и Слобе који се догодио недавно, након десет година од њиховог раскида.
Јелена има готово свакодневну интеракцију са пратиоцима на Инстаграму, а многи се често интересују за њен приватни живот, али и однос са певачем.
Међу бројним питањима које је добила, нашло се и "Шта мислиш о љубави у браку?", а убрзо је уследио одговор.
- Брак је узрочно последична патолошка заједница, коју су измислили па нам је наметнули. И сад се сви венчавамо јер тако треба и остајемо у браковима јер тако треба. Љубави има, па је онда нема. А можда и можемо да волимо било кога ако освестимо да је све љубав... немам појма. Да не буде забуне, ја свог мужа волим, и заљубљена сам у њега као клинка, али то је Халејева комета - рекла је Јелена.
"Немојте да ми стајете на муку"
Певач и Јеленин супруг, Слоба, недавно се срео очи у очи са бившом девојком Луном Ђогани. Овај сусрет изазвао је велику пажњу, а следеће питање које је Јелена добила, по свему судећи, односило се управо на то.
Јелена је након тог догађаја објавила да је спаковала кофере и отишла на одмор, а управо то је изавало сумњу међу пратиоцима.
- Да ли је истина да си се посвађала са Слобом кад је ишао на промоцију и одмах отишла на море сутрадан? - гласило је следеће питање
Јелена је на ово одговорила врло кратко и јасно.
- Рекла сам да ме забавите, а не да ми стајете на муку. Нећу ни да се враћам - прокоментарисала је она.