Luna, Marko i Sloba prvi put na istom mestu posle 10 godina, evo da li im se Radanović javio: "Bilo je pitanje vremena kada će..."
Posle gotovo decenije od burnih događaja koji su obeležili domaću rijaliti scenu, Luna Đogani i Sloba Radanović ponovo su se našli na istom mestu. Do njihovog prvog susreta nakon deset godina došlo je sasvim slučajno na promociji albuma Ivane Boom Nikolić, a Luna i Marko Miljković otkrili su kako su doživeli taj trenutak.
Promocija novog albuma Ivane Boom Nikolić okupila je brojne poznate ličnosti, a jedno od iznenađenja večeri bio je i susret Lune Đogani i Marka Miljkovića sa pevačem Slobom Radanovićem.
Do njihovog susreta došlo je potpuno spontano, bez prethodnog plana, što nije promaklo ni oku prisutnih medija. Ipak, bračni par ističe da u celoj situaciji nije bilo nikakve tenzije niti neprijatnosti.
Tokom razgovora sa novinarima, Luna i Marko osvrnuli su se i na glasine koje se poslednjih dana ponovo mogu čuti, a koje se tiču navodnih problema u njihovom braku.
- To su samo tračevi koji nas prate već sedam godina. Navikli smo na to, ne opterećujemo se. Nismo dužni da budemo 24 sata pred kamerama kao u rijalitiju. Ako nas nema ne znači da se razvodimo, već nam ne prija možda u tom trenutku da se pojavljujemo pošto smo i mi ljudi od krvi i mesa. Treba i nama malo da se ugasimo - rekli su oni.
Da li su se javili Slobi?
Jedno od pitanja odnosilo se upravo na susret sa Slobom Radanovićem i da li je bilo pozdrava između njih.
- Nema razloga - rekao je Miljković.
Na pitanje da li im je susret bio neprijatan, Luna je kratko odgovorila da nije, dok je Marko dodatno objasnio svoj stav.
- Nije nam neprijatno, nema razloga. Bilo je pitanje vremena kada ćemo se negde sresti. Nema razloga da se poteže tema koja je bila pre 10 godina ljudi. Davno je stavljena tačka na to - objasnio je on.