"Нисам ја њене мушкарце јурила него она моје" Мина Врбашки се не зауставља, са Виктора прешла на решетање Станије
Мина Врбашки је одлучила да окрене нови лист, те је плакање и кукање за завршеном везом са Виктором Гагићем, заменила за напад на доскорашњег дечка.
Након што му је пред свима поручила да никада неће бити Менсур Ајдарпашић, истичући да је управо Црногорац био њена највећа љубав у животу, за време реклама је жестоко оплела и по Станији Добројевић јер последњих дана често проводи време са њеним бившим дечком Виктором.
- Она је сваки пут завршила са мојим мушкарцем. Нисам ја њене јурила - рекла је Мина.
- Није ти она проблем, него он - додала је Софија.
- Ни он, биће заборављен и знаће се само као Минин бивши дечко - додала је Мина.
- Ја сам њега овде уздигла, а не он мене. Њен блам је јер има 40 година и хоће мени да врати за Асмина. Три године је била са њим, а каже да су укупно живели три месеца и имали 15 пута односе. Па која је то љубав? Ово је све изговор да она мени врати - говорила је Мина.
Поново покушала да бежи из "Елите"
Нова драма потресла је "Елиту" током ноћи након завршетка журке, када је Мина Врбашки покушала да побегне из ријалитија.
Након сукоба са Виктором Гагићем, Мина је била видно узнемирена, а потом је одлучила да напусти имање. Она је отрчала до Рајског врта и почела да се пење на ограду, док су остали учесници у неверици посматрали шта се дешава.
За Мином је одмах кренула Анастасија Брчић, која је покушавала да је заустави и уразуми.
- Мина пашћеш, сиђи доле - викала је на њу Анастасија.
Међутим, Врбашки није желела да одустане од своје намере.
- Идем кући, нећу бре више!
Убрзо је стигло обезбеђење које је покушало да је уразуми, али она је ипак одлучила да прескочи.
Анастасија је наставила да је моли да одустане од своје одлуке и врати се на имање.
- Мина батали бре, има толико лепших момака од Виктора. Мина, молим те врати се жено! - наставила је да виче Анастасија, која већ данима ратује са Бором Сантаном.
Упркос свим покушајима да је зауставе, Мина је наставила да инсистира на одласку, али је обезбеђење успело да преузме контролу над ситуацијом.