"Нисмо у браку званично" Александра Суботић о раскиду са Пецом, па проговорила о превари
Позната лепотица проговорила како гледа да свој однос са Пецом, као и да ли га је некад преварила.
Александра Суботић је била гост "Блиц полиграфа" и том приликом је проговорила о свом браку са Пецом Распоповићем и томе да ли је у вези било превара.
Она је открила такође да ли себе сматра моралном особом.
Да ли сте желели да се разведете од Пеце?
- На моменте јесам, на моменте нисам. Нисмо у браку званично, али јесам пожелела да га оставим.
Да ли је Пеца молио да му опростите?
- Није молио, али је давао све од себе да се помиримо. Након тога што је урадио рекао ми је: "Александра ти си златна". Стварно мислим да јесам, оваква као ја се једном рађа.
А да ли Пеца плаћа све ваше хирове?
- Све што пожелим и покажем прстом, плаћа!
Да ли је истина да сте Пеци опраштали све само зарад луксузног живота?
- Како да не! Шалим се. Није истина, ја Петра не гледам кроз новац. Он је отац мог детета, деца се не праве из шале, већ из љубави. Дете нисам родила у ријалитију, нити сам га родила рано као прво. Када сам га упознала и како је време пролазило љубав се развијала, тако да не.
Да ли сте икада преварили Пецу са другим мушкарцем?
- Нисам таква особа. Када се заљубим то је то. Ако пожелим тог који ми се допада, добићу га, али нисам заљубљиве природе. Када ме неко привуче то је то и не интересује ме ништа са стране. Увек пуцам на најбоље.
Да ли за себе мислите да сте морална особа?
- Мислим да јесам. Када си млад грешке су допустиве, да сам их правила јесам. Многи су правили више грешака од мене, а мени се највише суди. Добра сам мајка. Волим код себе што ме не занимају други људи и не оговарам. Трудим се да размишљам о себи и свој живот учиним бољим.