"Обоје смо били криви" Гоца Тржан поводом развода објаснила све јавности - Одлучила сам да се растанемо
Открила је када је знала да је свему дошао крај.
Поп звезда Гоца Тржан, која данас ужива у стабилној заједници са својим партнером Радомиром Рашом Новаковићем, проговорила је о болној прошлости и изнела до сада непознате детаље о браку и разводу од некадашњег супруга Ивана Маринковића, актуелног учесника телевизијског формата "Елита 9".
"Узалуд сам тражила кривицу у себи"
Говорећи о периоду када је љубав почела да бледи, певачица је признала да су пороци њеног тадашњег партнера били непремостива препрека, као и да је дуго преиспитивала сопствене поступке верујући да је проблем у њој.
"Нисам могла да будем са човеком који се коцка и пије. Указала ми се прилика да одем у „Сурвивор”, јер сам помислила да ће нам раздвојеност помоћи и да ћемо успети да поправимо ствари. Говорила сам себи да ћу се променити. Стално сам тражила грешке у себи, али за тако нешто је потребно двоје. Тог човека не могу да кривим за то што је дошло до развода. Он је сигурно био несрећан у браку са мном, јер није могао да свари моју енергију, професију, није он крив за то."
Паклени повратак из ријалитија и медијска освета
Гоца је током гостовања у емисији "Преживели" на телевизији К1 сликовито описала тренутак када је схватила да је заједничком животу дошао дефинитиван крај, нагласивши да је уместо мирне породичне луке након повратка с острва затекла потпуно расуло.
"Удавио се поред мене, обоје смо криви. Развела сам се када сам дошла из ријалитија, иако сам након повратка мислила да се враћам својој кући, породици и да ће све бити супер, а затекао ме је хаос. Само сам ућутала и када сам схватила да ја тог човека не поштујем из милијарду разлога, а самим тим и да не могу више да га волим, одлучила сам да се растанемо. Развод је био језив, трудила сам се да све сакријем од јавности, али он је желео да ми се освети кроз медије. Ипак, све бих опет исто урадила да бих имала моју ћерку."
"Увео је себи строгу забрану"
У недавном разговору у подкасту код Бокија 13, музичка звезда се осврнула на коментаре околине и открила какве је ригорозне мере морала да предузме унутар породице како би заштитила њихову наследницу Лену од болних призора на телевизијским екранима.
"Не, не стидим се Ивана Маринковића. Зашто бих га се стидела? Он је био мој избор, у том тренутку је био прави за мене. Из тог односа догодила се Лена. Иван Маринковић своје дете није видео 10 година. Десет година је у ријалитију. Знам само да сам строго наредила својим родитељима и свима и код којих је ишла, да не пуштају то на телевизији. Да га не би виђала у том издању. Знала сам да је имао проблем са алкохолом и не само са тим, него и са коцком."