Otkrila ko sledeći ulazi u Elitu - Stanija ispričala koga očekuje da postane deo rijalitija
Najpoznatija starleta smatra da bi ona trebala da uđe kako bi se pomirila sa sinom.
Sasvim neočekivano Stanija nije izabrala Asmina Durdžića za najnesrećnijeg u najnovijoj anketi. Asmina je stavila na drugo mesto, a za najnesrećnijeg je proglasila Nerija Ružanjija koji joj nije ostao dužan.
Stanija je rekla da je na Sitinom mestu da bi ušla u rijaliti da se pomiri sa sinom.
- Tužna anketa, za tužne ljude. Ja ću navesti Staniju. Jesi ostvarena žena u svakom pogledu, ali kao majka još nisi uspela i želim ti to - rekao je Nerio.
- Ja se nisam ostvarila u ulozi majke, ali ja bih ušla da mi je sin ovde ušao da rešimo. Da su mi Pabla ubacili znam kako bih reagovala, a ne dete. Druga najnesrećnija je Asmin. On je jako nesrećan. On se iskrivio od zla, nesrećan je jer je najomraženiji i jer je u odnosu gde mu nisam videla osmeh jedan. Najveće zlo i najnesrećniji lik. Luka je sledeći. On ima momente da bude duhovit, ima čudno ponašanje - rekla je Stanija.