Пљуште казне у Белој кући: Њих две су одмах санкционисане, Велики шеф не толерише овакво понашање
Мање - више, сваког јутра иста прича.
Није реткост да се у Белој кући крше одређена правила.
Овог пута Велики шеф оштро је реаговао и одлучио да казни поједине учеснике јер нису поштовали основно правило у Елити.
Сара Стојановић и Анастасија Брчић су данас кажњене одлуком Великог шефа јер су наставиле да спавају након што им је пуштена музика за буђење.
Није обелодањена висина казне. остаје да се види да ли ће оваква санкција утицати на њих две, али и на остале учеснике да се такве ствари убудуће не дешавају.
Судећи по досадашњим искуствима, међутим, народски речено - слаба вајда од тога. Зов топлог кревета често је јачи чак и од "удараца по џепу".
Лепи Мића нови вођа
Оно што је понедељком у преподневним часовима увек најактуелније, па наравно и данас, то је избор новог вође.
Ново писмо је овога јутра стигло на адресу Беле куће, а овога пута то је било писмо избаченог такмичара Микија Дудића.
- А сада спектакл, овонедељни вођа не као друг, него као стари вук, Лепи Мића - писало је у писму.
- Са свима сам се свађао, тако да... Заболе ме к*рац за све, састанак је завршен - рекао је Мића и почео са припремањем ствари будући да ће као вођа ову недељу провести ван Беле куће, односно у хотелу.