Pljušte kazne u Beloj kući: Njih dve su odmah sankcionisane, Veliki šef ne toleriše ovakvo ponašanje
Manje - više, svakog jutra ista priča.
Nije retkost da se u Beloj kući krše određena pravila.
Ovog puta Veliki šef oštro je reagovao i odlučio da kazni pojedine učesnike jer nisu poštovali osnovno pravilo u Eliti.
Sara Stojanović i Anastasija Brčić su danas kažnjene odlukom Velikog šefa jer su nastavile da spavaju nakon što im je puštena muzika za buđenje.
Nije obelodanjena visina kazne. ostaje da se vidi da li će ovakva sankcija uticati na njih dve, ali i na ostale učesnike da se takve stvari ubuduće ne dešavaju.
Sudeći po dosadašnjim iskustvima, međutim, narodski rečeno - slaba vajda od toga. Zov toplog kreveta često je jači čak i od "udaraca po džepu".
Lepi Mića novi vođa
Ono što je ponedeljkom u prepodnevnim časovima uvek najaktuelnije, pa naravno i danas, to je izbor novog vođe.
Novo pismo je ovoga jutra stiglo na adresu Bele kuće, a ovoga puta to je bilo pismo izbačenog takmičara Mikija Dudića.
- A sada spektakl, ovonedeljni vođa ne kao drug, nego kao stari vuk, Lepi Mića - pisalo je u pismu.
- Sa svima sam se svađao, tako da... Zabole me k*rac za sve, sastanak je završen - rekao je Mića i počeo sa pripremanjem stvari budući da će kao vođa ovu nedelju provesti van Bele kuće, odnosno u hotelu.