Потпуни шок: Маја Маринковић и Бора Сантана били заједно? Након питања завладао мук у "Елити"
Нико није очекивао да ће до овог питања доћи.
У току емисије "Питања гледалаца", водитељка Маша Михаиловић прочитала је питање за Мају Маринковић.
Ове речи подигле су прашину, како у Белој кући, тако и ван ње.
- Да ли си признала Асмину да си била и са Бором Сантаном? - гласило је питање.
- Ма какви, нигде везе - рекла је Маја која је пре шест година хтела да буде са Бором.
Наредно питање било је за Борислава Терзића Терзу.
- Да ли не улазиш у везу са Софијом јер знаш да би те напољу било срамота - гласило је питање.
- Не би ме било срамота. Кад изађемо видећемо како стоје ствари. Њена породица треба да види неке ствари и моја исто. Ја не бих ишао против своје породице, неке ствари нису за похвалу, а нисам ни ја за похвалу. Кад изађемо ми ћемо да сагледамо ситуацију. Кад прође 10 дана од завршетка ријалитија видећемо да ли ћемо да будемо заједно - говорио је Терза.
"Нико нема право никога да понижава"
Наредно питање било је за Нериа Ружањија.
- Да ли мислиш да ове што су паре хирурзима дале имају право да неког називају ружном женом? - гласило је питање.
- Данас је најлакше купити лепоту. Нико нема право никога да понижава - рекао је Нерио.
Наредно питање било је поново за Мају.
- Како те није срамота онако да одговориш Анђелу на подели, а да је Асмин одговорио тако ископала би му очи - гласило је питање.
- Не мислим. За мене никад не може да се каже да сам флертовала у љубавном односу. Можда није требало да кажем да га волим, али сам то мислила на другарски начин - рекла је Маја.