Продукција повукла неочекиван потез: Њих двоје улазе у "Елиту 9", такмичари ће остати без текста
Након бурне ноћи и испадања Александре Јакшић, учеснике "Елите" очекује ново изненађење. Продукција је за журку ангажовала посебна појачања која би могла да потпуно промене атмосферу на имању.
Велики шеф припремио је ново изненађење за учеснике "Елите", које их очекује већ сутра увече. Као и сваког уторка, на имању у Шимановцима биће организована журка, а продукција је и овог пута ангажовала позната музичка имена која ће се побринути за атмосферу.
По завршетку емисије "Ами Г шоу", гледаоци ће у директном преносу моћи да прате провод задругара, док ће за добру енергију у казину бити задужени певач Пеђа Вујић и певачица Лидија Граовац.
За музички репертоар током целе ноћи побринуће се и DJ Denny, који ће пуштати домаће и стране хитове, па нема сумње да учеснике очекује још једна бурна ноћ.
Подсећања ради, иза такмичара је још једно избацивање које је до последњег тренутка држало гледаоце у неизвесности.
За опстанак у ријалитију ове недеље борили су се Урош Станић, Асмин Дурџић, Александра Јакшић и Мурат Aslyguzin. Пре пресека гласова, номиновани су имали прилику да учествују у игрици за дуплирање гласова, а најуспешнији је био Мурат, који је себи обезбедио значајну предност.
Када су сабрани гласови публике, водитељ Дарко Танасијевић саопштио је коначну одлуку.
- Мурат остаје на имању, док Александра Јакшић заувек напушта "Елиту" - навео је он и поручио такмичарки да одмах напусти имање.
Након изласка из ријалитија, Александра је стигла у студио, где је разговарала са Душицом Јаковљевић и сумирала своје утиске о боравку у Белој кући.
На питање ко, према њеном мишљењу, тренутно ужива највећу подршку публике, није имала дилему.
- Анели, кроз целу сезону видимо да има највећу подршку - признала је Јакшићева.
Ипак, када је требало да открије кога би волела да види на победничком постољу, Александра је издвојила друго име.
- Анђела, дефинитивно - поручила је сада већ бивша учесница "Елите 9".