Продукција се хитно огласила: Након датума финала саопштена још једна важна информација
Изненађењима нема краја.
Дан након спектакуларног финала "Елите 9", ТВ Пинк организује традиционалну журку на отвореном у Шимановцима, која ће окупити учеснике свих сезона ријалитија "Задруга" и "Елита", али и привући пажњу милионског аудиторијума.
Како су најавили са Пинка, за добру атмосферу ове вечери биће задужен Дарко Лазић, који ће заједно са својим бендом наступити испред Беле куће и публици приредити концерт пун хитова и одличне енергије.
На бини ће му се накратко придружити и бивша Пинкова звездица, атрактивна Ана Бертић која ће својим наступом употпунити већ добар музички угођај какав приређује Лазић.
Све ће бити емитовано на Пинку
Велика традиционална журка одржаће се као и увек дан након суперфинала - 21. јула с почетком од 21 сат.
Гледаоци ће имати прилику да све испрате и уживо на каналу телевизије Пинк.