Продукција склонила кадар са Анели која се бори са обезбеђењем: Крвнички почела да их удара по глави и телу (ВИДЕО)
Обичан вербални обрачун постао је оно што постане скоро увек када је ријалити у питању - чист физички сукоб.
Током још једног бурног разговора у оквиру Елита, водитељ Дарко Танасијевић угостио је Анели Ахмић како би разговарали о њеном све жешћем сукобу са Станија Добројевић. Иако је интервју почео као анализа њиховог односа и целе приче око Асмин Дурџић, ситуација је врло брзо ескалирала у озбиљан вербални обрачун, а тензија у студију расла је из минута у минут.
На самом почетку разговора Дарко је питао Анели шта ју је највише погодило у свему што је чула од Станије последњих дана.
"Она константно глуми жртву. Ја овде не причам да бих победила или да бих испала боља од некога. Чак сам говорила људима да ме не доводе до првог места ако мисле да то заслужујем само због сажаљења. Мени то није циљ. Хоћу да докажем истину и да говорим оно што осећам. Највише ме боли што Станија прича за Нору као да је неко мало биће које ја угрожавам, а моје дете има своје име и свој идентитет. На крају, сав линч због односа са Асмином и свега што се дешавало пао је на мене. Исцрпљена сам, немам више ни снаге ни енергије", рекла је Анели кроз сузе.
Дарко је затим подсетио на Станијине изјаве у којима је Анели називала “амебом” и тврдила да је највећи успех остварила захваљујући целој афери која је пратила њих две.
",Како коментаришеш то што Станија говори да немаш школу, да си амеба и да си новац зарадила преко ње?", питао је водитељ.
Анели је на то реаговала иронично и подигла руку на којој је носила скупоцени сат.
"Ево, овај Ролекс сам зарадила преко ње. Нека прича шта год жели. Ако сам за њу спонзоруша и амеба, нека буде тако. Мене то више не занима", одговорила је кратко.
Дарко је потом покушао да продуби тему и питао шта је то што је данас код Станије највише провоцира и изазива бес.
"Највише ме боли што је заједно са Асмином прозивала моју породицу и моје дете по емисијама. Њих двоје су се договарали шта ће причати, а сада покушава да се опере из целе приче и представи као невина. Мислим да је јако лоша особа и веома прљав играч. Ја овде само реагујем на оно што осећам. Нисам ја из чиста мира почела да причам о њеном животу или њеним односима. Она прва помиње мене, моју породицу и моје дете, а онда се чуди када одговорим", говорила је Анели видно узнемирена.
У једном тренутку се у разговор укључила и Станија, која је одмах узвратила оптужбама.
"Твоја сестра ми ради о глави, а мој брат не зна ни како ти изгледаш. Мајка нека ти је жива и здрава што чува малу, али и она ми је долазила испред зграде да се слика. Шта више хоћете од мене? Све време причам да све иде вама у корист. Асмин ужива у новој вези, а ја сам та преко које се сви преламају. Уместо да будете фокусирани на дете и породицу, ви константно правите хаос", рекла је Станија.
Анели је на то одговорила да више психички не може да издржи целу ситуацију.
"Катастрофа је начин на који она изврће приче и представља себе. Она је тек скоро ушла споља и пуна је енергије, а ја сам овде месецима, уморна сам и распадам се. Нисам жртва, али мој организам више не може да поднесе овај притисак", рекла је Ахмићева.
Станија је затим покушала да ублажи део сукоба, али је истовремено наставила са критикама.
"Мислим да си кварна, али не мислим да си толико зла колико добијаш инструкције од других људи. Постоје снимци где Асмин говори да су одређене речи његове и да је он то изговорио као отац. Ја више нисам са њим и не желим да сносим одговорност за све. Али ти стално покушаваш да испаднеш жртва по сваку цену", рекла је Станија.
Анели је потом још једном стала у одбрану своје ћерке.
"Нора има своје име и то је све што имам да кажем", кратко је поручила.
Водитељ је затим подсетио да је Анели раније говорила како је Станија уопште не занима и да је њен једини проблем Асмин, па га је занимало због чега су сада сукоби са Станијом много чешћи.
"Сама ме увлачи у сукобе. Константно помиње моју сестру и породицу и онда нормално да дође до конфликта", одговорила је Анели.
Станија је потом изгубила стрпљење и упутила оштру поруку Анелиној сестри.
"Нек ми се Сита скине са грбаче и нека дође овде та џукела ако има нешто да каже", викала је Станија.
Анели је одмах узвратила, бранећи своју породицу.
"Моја сестра нека се брани напољу како зна и уме. Од мене ниједну увреду није добила. Она прави снимке на конто мог детета и стално провоцира", говорила је Ахмићева.
У једном тренутку покушала је да спусти тензију и објасни да никада не би наудила детету, без обзира на сукоб са Станијом.
"Да су сви били нормални родитељи и нормалне породице, све би било другачије. То дете да ме икада сретне било би мажено и пажено са моје стране", рекла је Анели.
Међутим, управо та изјава изазвала је нову експлозију беса код Станије.
"Ти би моје дете пазила? Старлето једна!", викала је Анели, након чега је настао потпуни хаос у студију, а обезбеђење је морало да реагује како би спречило даљу ескалацију сукоба између две ријалити учеснице.
Снимак кадра који је склоњен погледајте одмах испод.