Прва изјава након напуштања Елите - Јањушу није лако, открио како се осећао када му је Велики шеф јавио
Јањуш је испричао како се осећа након што је Велики шеф одлучио да његова девојка напусти ријалити.
Вања Живић је због лошег здравственог стања, узрокованог проблемима са силиконима, морала да напусти ријалити. Иако она то није желела, продукција телевизије Пинк није хтела да ризикује и дозволи да неко угрожава сопствени живот у ријалитију.
Њен дечко Марко Јањушевић Јањуш сада је први пут истакао како се осећа након што је његова девојка напустила ријалити
.Њему није лако, а у гласу док је причао чула се туга и напетост, као и жал што више није поред Вање. Ипак, и њему је драго што Вања сада може да се побрине о свом здрављу.
- Мислим да је у последњи час напустила ријалити, а нисам ни знао како је то док нисам чуо писмо. Она је мени рекла да иде на боље, а замерао сам јој кад игра или попије. Њој је новац био битан и желела је овде што више времена да буде - рекао је Јањуш.
Јањуш је истакао да се нада да ће Вања решити здравствени проблем, а отворено је рекао и да би волео да извади силиконе.
- Даће Бог да она то извади, јер не знам ни како је до сада издржала. Надам се да ће да реши, ми се видимо кад изађемо - говорио је Јањуш.
Несумњиво је да је ово можда најздравија веза коју је Јањуш имао у ријалитију и да од Вање неће одустати, те да ће се сигурно волети када изађу из ријалитија.