Прво оглашавање Вање Живић након хитног напуштања "Елите" - открила да ли је животно угрожена: "Она одлучује о следећем кораку
Након што је због озбиљних здравствених проблема хитно напустила "Елиту 9", Вања Живић први пут се огласила за портал Србија Данас. Бивша учесница ријалитија открила је у каквом је тренутно стању, да ли је очекује операција, али и ставила тачку на спекулације о могућем повратку на имање у Шимановцима пред велико финале.
Вест да је Вања Живић хитно напустила "Елиту 9" само месец дана пред велико финале узнемирила је гледаоце.
Како је раније саопштено, Вања се већ дуже време бори са озбиљним здравственим проблемом, а помињало се и да постоји ризик од компликација због ране која није зарасла готово две године.
Након изласка из ријалитија, Вања је за портал Србија Данас открила како се тренутно осећа и какви су наредни кораци када је реч о њеном лечењу.
- Ту сам кући сам, пијем антибиотике, докторка ми стиже у суботу стиже са пута па ћемо видети који је следећи корак. Још увек не знам да ли ће бити операције, како докторка каже тако ћу урадити - рекла је Вања Живић за Србију Данас.
Иако још увек није познато да ли ће бити неопходан оперативни захват, Вања истиче да ће одлуку препустити стручњацима. Поједини учесници и гледаоци надали су се да би могла да се врати на имање у Шимановцима до краја сезоне, међутим, Вања је ставила тачку на те спекулације.
- То је то, узашла сам скроз, доћићу када буде финале, требаће ми sadda времена за опоравак - рекла нам је Вања.
Овим је потврдила да њен повратак у "Елиту 9" више није опција, те да ће наредни период посветити искључиво опоравку и здравственом стању.