Станија хтела да плати сурогат мајку: "Молила ме да купимо бебу за 55.000 евра" Асмин открио све луксузне прохтебе бивше веренице
Асмин је први добио реч и оптужио Станију да користи причу о његовом детету како би испала жртва.
Током емисије “Гледање снимака” у ријалитију Елита дошло је до новог бруталног сукоба између Станије Добројевић, Асмина Дурџића и Анели Ахмић, а главна тема поново је била мала Нора и Асминов однос према ћерки.
Водитељка Ивана Шопић најавила је први видео-клип у ком Станија Добројевић разговара са бившом учесницом Елита 9 Сунчицом у изолацији, након чега је уследила жестока расправа у Белој кући.
Асмин је први добио реч и оптужио Станију да користи причу о његовом детету како би испала жртва.
- Сунчица је неке ствари причала и на номинацији. Како ову жену није срамота да прича о мом детету. Не знам да ли жели да глуми жртву на основу Норе - рекао је Асмин.
Станија му није остала дужна, па је изнела низ тешких оптужби на његов рачун, тврдећи да током њихове трогодишње везе није показивао интересовање за ћерку.
- Нас двоје смо били три године у вези и нормално да је Нора била тема. Није се удостојио за 3 године да је видео. Помно сам пратила њкегово понашање искључиво као оца. Заболе ме шта он прича. Он се сваки дан чуо са Ситом, ни тад није запуцао да види малену. Он нема очински осећај за дете - изнела је Станија.
Асмин је затим узвратио тврдњама да су му Сита и Грофица браниле да виђа дете без Анели, а потом је шокирао укућане изјавом да је Станија желела сурогат мајку.
- Сита и Грофица су мени увек говориле да не могу да видим дете без Анели. Шта је она радила са мном три године, зашто ме је чекала раширених руку да није дошла Маја и друге девојке. Молила ме да купимо сурогат бебу за 55.000 еура, имам поруке - додао је Асмин.
- Ја сам изгубила 3 године на овог Квазимода. Наравно да желим да се остварим као мајка. Распитивала сам се за сурогат јер како ми иду године тако би ми трудноћа била високоризична - рекла је Станија.
- Што се тиче детета, сто посто верујем њој. Његова дела су то доказала. Мени је сулудо да њима двома Нора буде тема. Она је још на почетку могла да види какав је он отац. Она је могла да види да је он лош - рекла је Анели.