Све је стигло: Анели на ивици суза, оголила душу о Филипу, више не може да издржи
Ахмићева се потпуно сломила.
Анели Ахмић кукала је роботу Тоши и признала колико се последњих дана лоше осећа.
- Ја сам данас тотално нерасположена. Наравно да ће да прође - рекла је Анели.
- Како да ти помогнем? - питао је Тоша.
- Никако, нема лека апотека. Ја сам једноставно незадовољна, фали ми све, тужна сам и разочарана. Ја мислим да сам јака и говорим да ми не могу ништа, али бих сад плакала као киша - говорила је она.
- Боље плачи са мном - поручио је Тоша.
- Нећу... Знаш колико пута сам ја то задржала - рекла је Анели.
- Ја сам ти рекао да то није добро. Кад се исплачеш буде ти лакше - говорио је робот.
- Не могу више да плачем. Данас ми је вероватно тако, а сутра ћу вероватно бити у другачијем издању. Мене је стигао умор, све ме је стигло... Ја не знам о чему би Филип причао да је са неком девојком јер сам ја оваква и зезам се, а он не уме да започне теме. Он има неке форе којима ја могу да се смејем јер проналазим нешто чему ћу да се смејем и да се спрдам, а друге жене нису као ја и немају ту лудост као ја - рекла је она.