Sve je stiglo: Aneli na ivici suza, ogolila dušu o Filipu, više ne može da izdrži
Ahmićeva se potpuno slomila.
Aneli Ahmić kukala je robotu Toši i priznala koliko se poslednjih dana loše oseća.
- Ja sam danas totalno neraspoložena. Naravno da će da prođe - rekla je Aneli.
- Kako da ti pomognem? - pitao je Toša.
- Nikako, nema leka apoteka. Ja sam jednostavno nezadovoljna, fali mi sve, tužna sam i razočarana. Ja mislim da sam jaka i govorim da mi ne mogu ništa, ali bih sad plakala kao kiša - govorila je ona.
- Bolje plači sa mnom - poručio je Toša.
- Neću... Znaš koliko puta sam ja to zadržala - rekla je Aneli.
- Ja sam ti rekao da to nije dobro. Kad se isplačeš bude ti lakše - govorio je robot.
- Ne mogu više da plačem. Danas mi je verovatno tako, a sutra ću verovatno biti u drugačijem izdanju. Mene je stigao umor, sve me je stiglo... Ja ne znam o čemu bi Filip pričao da je sa nekom devojkom jer sam ja ovakva i zezam se, a on ne ume da započne teme. On ima neke fore kojima ja mogu da se smejem jer pronalazim nešto čemu ću da se smejem i da se sprdam, a druge žene nisu kao ja i nemaju tu ludost kao ja - rekla je ona.