Три учесника желе моментално да напусте Белу кућу - за све је крива Станија
Атмосфера у Белој кући постаје све напетија, а поједини учесници све чешће помињу могућност напуштања ријалитија. Током једног од разговора за црним столом пале су тешке речи и оптужбе, док су поједини такмичари отворено коментарисали међуљудске односе и понашање цимера пред камерама.
Нова расправа о љубавном троуглу Анели Ахмић, Станија Добројевић и Асмин Дурџић изазвала је бурне реакције међу учесницима ријалитија, а своје мишљење сада су изнели и Теодора Делић и Данило Дача Виријевић.
Теодора је прва коментарисала атмосферу у кући након информације да Станија остаје део ријалитија.
- Ми имамо три особе које су рекле да хоће кући откако је Станија рекла да остаје, а то су Анита која каже да се ради о ризичној трудноћи, Анели и Асмин који је рекао да се за њега не гласа ако га пошаљу у изолацију - говорила је Теодора.
Са друге стране, Дача је био знатно оштрији у свом коментару на рачун Анели и њеног односа са Асмином.
- Анели иде на карту детета, а то у народу увек пролази - рекао је Дача.
Она је затим додала да разуме због чега жене често највећу кривицу усмеравају ка љубавници.
- Ја капирам да је свакој жени крива љубавница - додала је Теодора.
Он је потом подсетио на бројне сукобе које су Анели и Асмин имали, али и чињеницу да су се упркос свему мирили.
- Да, али мени неко да каже оно што је Анели Асмину или Асмин њој, а после тога су се помирили, љубили се и хтели да имају с*кс, а она је рекла да га није имала само јер је добила, а и даље јој је крива Станија. Она је све опростила кад је хтела да има с*кс са њим, али очигледно се то напољу не види. Анели ће увек да купи део публике јер у свађи помиње дете и увек ће добити - причао је Виријевић.