Tri učesnika žele momentalno da napuste Belu kuću - za sve je kriva Stanija
Atmosfera u Beloj kući postaje sve napetija, a pojedini učesnici sve češće pominju mogućnost napuštanja rijalitija. Tokom jednog od razgovora za crnim stolom pale su teške reči i optužbe, dok su pojedini takmičari otvoreno komentarisali međuljudske odnose i ponašanje cimera pred kamerama.
Nova rasprava o ljubavnom trouglu Aneli Ahmić, Stanija Dobrojević i Asmin Durdžić izazvala je burne reakcije među učesnicima rijalitija, a svoje mišljenje sada su izneli i Teodora Delić i Danilo Dača Virijević.
Teodora je prva komentarisala atmosferu u kući nakon informacije da Stanija ostaje deo rijalitija.
- Mi imamo tri osobe koje su rekle da hoće kući otkako je Stanija rekla da ostaje, a to su Anita koja kaže da se radi o rizičnoj trudnoći, Aneli i Asmin koji je rekao da se za njega ne glasa ako ga pošalju u izolaciju - govorila je Teodora.
Sa druge strane, Dača je bio znatno oštriji u svom komentaru na račun Aneli i njenog odnosa sa Asminom.
- Aneli ide na kartu deteta, a to u narodu uvek prolazi - rekao je Dača.
Ona je zatim dodala da razume zbog čega žene često najveću krivicu usmeravaju ka ljubavnici.
- Ja kapiram da je svakoj ženi kriva ljubavnica - dodala je Teodora.
On je potom podsetio na brojne sukobe koje su Aneli i Asmin imali, ali i činjenicu da su se uprkos svemu mirili.
- Da, ali meni neko da kaže ono što je Aneli Asminu ili Asmin njoj, a posle toga su se pomirili, ljubili se i hteli da imaju s*ks, a ona je rekla da ga nije imala samo jer je dobila, a i dalje joj je kriva Stanija. Ona je sve oprostila kad je htela da ima s*ks sa njim, ali očigledno se to napolju ne vidi. Aneli će uvek da kupi deo publike jer u svađi pominje dete i uvek će dobiti - pričao je Virijević.