Uzdrmani svi stanari "Elite 9": Stigla je vest zbog koje Anđelo Ranković hitno napušta Belu kuću
Kada je pismo otvoreno, usledio je muk, a Aleksandrina poruka bila je kratka, direktna i prožeta jasnim aluzijama.
Rijaliti šou "Elita 9" ne prestaje da intrigira javnost, a dešavanja na velelepnom imanju u Šimanovcima dostižu usijanje. Tokom prethodne noći "Elitu 9" napustila je Aleksandra Jakšić, koja je u duelu imala manji broj glasova publike, a njeno pismo sa odlukom o novom vođi stiglo je danas na adresu Bele kuće, izazvavši opštu pometnju među učesnicima.
Kao i svakog ponedeljka, zadrugari su se u velikom broju okupili oko crnog stola, vidno napeti i svesni da odluka izbačene takmičarke može potpuno da promeni tok predstojeće nedelje, raspodelu budžeta, ali i sudbinu pojedinaca kada je reč o nominacijama i izolaciji.
Kada je pismo otvoreno, usledio je muk, a Aleksandrina poruka bila je kratka, direktna i prožeta jasnim aluzijama:
"Da vidimo ko kosi, a ko vodu nosi, vođa je Anđelo, čekamo te, Loro piano", pisalo je u Jakšićkinom pismu.
Ova odluka izazvala je oprečne reakcije za stolom. Dok su jedni aplaudirali, drugi su sa kiselim osmehom propratili imenovanje novog vođe, svesni da Anđelo Ranković ne prašta stare dugove i da će njegova vladavina doneti velike rezove u Beloj kući. Sam Anđelo nije krio zadovoljstvo zbog ukazanog poverenja, te se odmah obratio svojoj bivšoj cimerki, uputivši joj pozdrave, ali i provokaciju upućenu pojedinim zadrugarima koji već danima ne vode računa o higijeni na imanju:
"Jakša, hvala puno, ljubim te, jedi picu i za mene, nadam se da je izolacija očišćena za pojedine", rekao je Anđelo.
Ova njegova opaska o izolaciji momentalno je upalila crveni alarm kod nekoliko takmičara koji su se odmah pronašli u njegovim rečima. Nema sumnje da nas u "Eliti 9" očekuje izuzetno uzbudljiva nedelja pod Anđelovom palicom, a prvi sukobi se očekuju već tokom večeri kada na red dođe zvanična raspodela novčanih budžeta.