Ванредне номинације - ево ко ће борити за опстанак у недељу
Одлучено ко ће бити номинован
Учесници који бораве у кући Одабраних, добили су задатак од Великог шефа да номинују особу којој желе да виде леђа. Први је свој став исказао Терза.
- Бора је особа коју никада до сада нисам увредио, а он је мени изрекао монструозне ствари. Ја не спуштам лопту са њим, као што је рекла Богиња. Ја га нисам увредио никад, као што сам рекао. Он је најморбидније ствари изговарао, али све ће на суду да се реши - рекао је Терза.
- Ја ћу номиновати Богињу. Увек глуми жртву. Вређа прва, стално скаче прва. Она је највећи провокатор - казао је Асмин.
- Номиноваћу Дачу. Изврће стално моје речи и алудира да се ја перем и стално има нешто да добаци када ја говорим. Прешао је границе и скаче ми по живцима, а то је веома тешко - казао је Филип.
- Могла бих да номинујем Дачу, али не желим. Филип је био добар са њим, а онда када га је изнервирао, мења плочу. Филипе, ти си тежак фолирант. Номинујем Јањуша, који је мене номиновао током номинација Одабраних. Попљује Станију, па онда спушта лопту. Очима преврће на гарнитури, па јој говори да неће да је вређа - рекла је Анели.
- Не знам због чега сам ја то фолирант, Анели, није ми то јасно - рекао је Филип.
- Овог пута ћу номиновати Милосаву. Није објективна у коментарисању мог односа са Асмином - истакла је Маја.
- Луку номинујем. С њим сам имао прошле суботе сукоб. Извређао је Теодору, покушао је на мене да свали кривицу за то - казао је Бебица.
- Ја такође номинујем Луку. Лука је много нервознији ових месец дана. Мислим да га је сад све стигло то што се дешава са Анитом. Нису њему криви коментатори, него он сам себи - казала је Теодора.
- Софија је девојка за коју мислим да је све радила због ријалитија и теме, искрено. Она се осећала веома битном јер је ишла у Шиша бар, триповала је неку важност. Међутим, номинујем Качавенду. Мислим да је окренула леђа Софији - казао је Иван.
Одабрани су као номинованог изабрали Луку Вујвића.