"Више не заслужује да борави у Елити" - продукција Пинка потврдила своју одлуку
Продукција обавестила учеснике писмом да крећу номинације.
02.05.2026.
19:37
Коментари (3)
Ново писмо стигло је на адресу Беле куће, а овога пута оно је било намењено Одабранима.
Као и сваког петка, они ће данас имати прилику да номинују једног учесника који директно иде у изолацију и у борбу за останак.
- Одабрани, као што знате петком је на вама важан задатак. Сада ћете номиновати једну особу којој желите да видите леђа, која по вашем мишљењу више не заслужује да борави у Елити. Не смете исту особу номиновати више од два пута заредом, такође номиновани не може бити одабрани, као ни један од два потрчка, дакле не може бити део Одабраних. Строго је забрањено договарање око номинација - писало је у писму.