Велики шеф донео неопозиву одлуку - осам такмичара моментално напушта Белу кућу
Од данас долази до велике промене у ријалитију.
У ријалитију "Елита" поново је дошло до велике промене након што је Станија Добројевић, као овонедељни вођа, добила задатак од „Великог шефа“ да изабере осам такмичара који ће боравити у кући Одабраних.
Како је наведено у писму које је стигло у Белу кућу, вођа је имала задатак да одабере учеснике који су, како је истакнуто, „највише одреаговали након сазнања да она остаје до самог краја“.
Такође је наглашено да потрчци и омиљена особа не могу бити део ове групе.
- Драга Елито, сада ће вођа одлучити ко ће боравити у кући Одабраних наредних недеље. Станија ће одабрати осам учесника који су највише изгорели након сазнања да она остаје до самог краја, а подсећамо да потрчци и омиљена особа не могу бити у Одабранима. Поздрав, Велики шеф - гласило је писмо.
Станија је убрзо донела одлуку и саопштила списак изабраних учесника:
- Лука и Анита, Иван, Анели, Јањуш, Матора, Анђело и Филип Ђукић - рекла је Станија.
Ова одлука одмах је изазвала реакције међу такмичарима, а посебно је бурно реаговао Филип Ђукић, који је био незадовољан избором.
- Дај не лупај бре, сј*баћеш задатак јер мене боли уво да ли ћеш остати - рекао је Филип.
Очекује се да ће боравак у кући Одабраних донети нове сукобе, савезе и преокрете, док ријалити улази у све напетију фазу пред сам крај сезоне.