Veliki šef doneo neopozivu odluku - osam takmičara momentalno napušta Belu kuću
Od danas dolazi do velike promene u rijalitiju.
U rijalitiju "Elita" ponovo je došlo do velike promene nakon što je Stanija Dobrojević, kao ovonedeljni vođa, dobila zadatak od „Velikog šefa“ da izabere osam takmičara koji će boraviti u kući Odabranih.
Kako je navedeno u pismu koje je stiglo u Belu kuću, vođa je imala zadatak da odabere učesnike koji su, kako je istaknuto, „najviše odreagovali nakon saznanja da ona ostaje do samog kraja“.
Takođe je naglašeno da potrčci i omiljena osoba ne mogu biti deo ove grupe.
- Draga Elito, sada će vođa odlučiti ko će boraviti u kući Odabranih narednih nedelje. Stanija će odabrati osam učesnika koji su najviše izgoreli nakon saznanja da ona ostaje do samog kraja, a podsećamo da potrčci i omiljena osoba ne mogu biti u Odabranima. Pozdrav, Veliki šef - glasilo je pismo.
Stanija je ubrzo donela odluku i saopštila spisak izabranih učesnika:
- Luka i Anita, Ivan, Aneli, Janjuš, Matora, Anđelo i Filip Đukić - rekla je Stanija.
Ova odluka odmah je izazvala reakcije među takmičarima, a posebno je burno reagovao Filip Đukić, koji je bio nezadovoljan izborom.
- Daj ne lupaj bre, sj*baćeš zadatak jer mene boli uvo da li ćeš ostati - rekao je Filip.
Očekuje se da će boravak u kući Odabranih doneti nove sukobe, saveze i preokrete, dok rijaliti ulazi u sve napetiju fazu pred sam kraj sezone.