Зорица Марковић напустила је Елиту због здравствених проблема, а екипа "Блица" посетила ју је након изласка из болнице. Она је открила како се сада осећа, да ли се враћа у ријалити, а отворено је говорила и о свим дешавањима из беле куће.
"ДРОН ШОУ ЈЕ БИО ПРЕДИВАН" Вучић се огласио пред скуп и позвао људе да дођу: Годину и по дана смо прошли кроз тешка времена! Србија мора да буде једна породица