Zorica Marković napustila je Elitu zbog zdravstvenih problema, a ekipa "Blica" posetila ju je nakon izlaska iz bolnice. Ona je otkrila kako se sada oseća, da li se vraća u rijaliti, a otvoreno je govorila i o svim dešavanjima iz bele kuće.
Odbrojavanje je pri kraju: Za manje od sat vremena otvara se nova deonica Moravskog koridora – Stižu kraće vreme putovanja i važne informacije o naplati putarine