Spreman sam da stanem iza svake odluke Skupštine grada koja je doneta od kad vodim Beograd, od novih saobraćajnih i infrastrukturnih rešenja do svih socijalnih mera, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić na današnjoj konferenciji za novinare u Starom dvoru.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa