Mladić (18), teško povređen u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, napustio je Klinički centar Vojvodine i nastavlja lečenje na Vojnomedicinskoj akademiji (VMA) u Beogradu, nezvanično navodi Newsmax Balkans.
(UŽIVO) Skup "Srbija jedna porodica": Veliki broj ljudi ispred Skupštine glasa o prioritetima razvoja, oglasio se i Vučić - evo kakva je trenutno atmosfera u centru Beograda