Nestala devojčica (5) u Novom Sadu: Ako je vidite odmah pozovite policiju
Petogodišnja devojčica nestala je danas u Novom Sadu.
08.05.2026.
16:58
Komentari (24)
Prema nezvaničnim informacijama, nestala devojčica je poslednji put viđena oko 16 časova na Bulevaru oslobođenja u blizini Aleksandar zgrade.
Devojčica je u vreme nestanka u Novom Sadu bila sa mamom, a njeni roditelji su odmah prijavili policiji da je nema. Ukoliko imate informacije o nestaloj devojčici odmah javite policiji na 192.