Pronađena nestala devojčica (5) iz Novog Sada: Evo gde je bila dok su je svi tražili
Devojčica (5) koja je nestala danas u Novom Sadu, pronađena je.
08.05.2026.
18:18
Komentari (16)
Ona je, kako se saznaje, bila kod drugarice.
Podsetimo, devojčica je poslednji put viđena na Bulevaru oslobođenja sa svojom mamom, a onda je krenula ka svojoj kući, kada je poslednji put i viđena.
U potragu su bili uključili brojni građani i vaspitačica iz vrtića u koji ide devojčica. Takođe, veliki broj drugara iz vrtića je bilo prisutno.
Srbija Danas/Blic