Horor u beogradskom kafiću: Grupa mladića sa motkama upala na proslavu i pretukla goste
Dvojica mladića primljena su u Urgentni centar nakon što ih je, prema sumnjama, grupa muškaraca naoružanih palicama napala dok su boravili u jednom beogradskom kafiću.
10.05.2026.
15:13
Komentari (4)
Napad se dogodio u subotu.
Kako nezvanično prenose mediji, mladići uzrasta 20 i 23 godine nalazili su se u lokalu u Dobropoljskoj ulici, gde je trajalo slavlje, kada je u objekat, prema dostupnim informacijama, ušla grupa od oko 15 osoba, za koje se pretpostavlja da su navijači.
Prema navodima, u rukama su držali drvene motke, nakon čega su nasrnuli na mladiće. Motiv sukoba za sada nije poznat.
Povređeni mladići transportovani su u Urgentni centar, gde su im ustanovljene lakše telesne povrede.
Istraga povodom ovog incidenta je u toku.