Stravična nesreća kod Novog Sada: Jedna osoba prevezena na reanimaciju, saobraćaj obustavljen
Na autoputu E75, na potezu između Kovilja i Beške, oko 15 časova je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj ima povređenih.
07.05.2026.
16:09
Komentari (0)
Kako se nezvanično saznaje, saobraćaj je obustavljen, a na mesto saobraćajne nesreće su poslati pripadnici vatrogasne jedinice, policije i lekarske ekipe Hitne pomoći.
- Poziv je primljen u 14.46 sati. Ekipa Hitne pomoći je poslata po prvom prioritetu. Ženska osoba je povređena i prevezena u Urgentni centar na reanimaciju - izjavio je za "Blic" portparol Zavoda za urgentnu medicinu dr Zoran Krulj.