Parnični postupak proriv dečaka koji je pucao u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", njegovih roditelja i škole nastavljeno je danas ispitivanjem veštaka psihologa i psohijatra, a suđenje je zatvoreno za javnost zbog zaštite podataka o ličnosti.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa