Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da sve osnovne škole u Srbiji rade i da su se vratile nastavi, a da je dva odsto srednjih škola u totalnoj obustavi.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa