Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević istakao je večeras, povodom razbijanja prostorija te stranke u Novom Sadu, da je u tom gradu na delu fašizam.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa