Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oštro je reagovala na to što je Vladimir Prebilič, koji je sa misijom Evropskog parlamenta posetio Srbiju, kratko popričao sa Marijom Vasić i drugim blokaderima iz Novog Sada.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa