Odlazeći predsednik Vlade Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da se Srbija posle skoro pet i po meseci mraka, zaustavljanja i blokada vraća sebi i istakao da očekuje da će mandatar za sastav nove vlade prof. dr Đuro Macut i njegov kabinet doneti novu energiju koja je, kako kaže, Srbiji preko potrebna.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa