Veliki broj građana u Pionirskom parku: Počela žurka "Srbija pobeđuje"
Večeras od 20 časova u Pionirskom parku počeo je skup pod nazivom "Srbija pobeđuje".
Ovo veče je ispunjeno muzikom, energijom i atmosferom zajedništva i podrške Srbiji, dok se na promotivnim materijalima ističu poruke "1000 ljudi, jedna atmosfera".
Atmosfera u centru Beograda postaje sve užarenija kako se približava početak događaja, a organizatori tvrde da će skup poslati jasnu poruku jedinstva i podrške politici stabilnosti i razvoja Srbije.
U Pionirskom parku je i student Medicinskog fakulteta Miloš Pavlović.
Podsetimo, veliki skupovi građana u okviru kampanje "Srbija pobeđuje" održani su danas širom Srbije.
Građani koji su siti blokaderskog nasilja žele da daju podršku Srbiji koja pobeđuje, koja ide napred i koja želi da se razvija.
Srbija Danas/Informer