Međunarodna agencija za atomsku energiju (IAEA) saopštila je danas da je nedavno došlo do oštećenja ulaznih zgrada u iranskom podzemnom nuklearnom postrojenju u Natanzu, dodajući da ne očekuje nikakve radiološke posledice ili dodatni uticaj u samom postrojenju.
"OVO JE NOVA ISTORIJA" Vučić pokazao mapu: "Za kratko vreme izgradili smo više auto-puteva i brzih saobraćajnica nego što je građeno tokom prethodnih decenija"
"POKUŠALI SU DA NAM UNIŠTE DRŽAVU" Vučić zagrmeo u Oplanićima: Nećemo da se svetimo! Jedino što hoćemo je da budemo ujedinjeni i da zajednički gradimo budućnost
(VIDEO) "SLOŽNO ZA SRBIJU, ODLUČNO ZA NAŠE PORODICE, ZAJEDNO ZA BUDUĆNOST" Vučić objavio novi snimak uoči sutrašnjeg velikog skupa: Svi u Beograd 27. juna!