Članovi Trampovog tima, kao i iranske strane, razmatraju i mogućnost tzv. "off-ramp", tj. izlaznu opciju iz vojnog sukoba, koja bi uključivala samo "veoma ograničen program nuklearnog obogaćivanja" koji bi se koristio samo za medicinska istraživanja, navodi se u izveštaju.
"Stigli smo do kapije i to je bio kraj, nije moglo da se diše" Teška noć za meštane Guče, jedno dete završilo u bolnicu: Jako je puklo, a onda se pojavio oblak gasa