Marija Šerifović se oprostila od preminulog Pantića: "Bog nekada zaista ima planove koje ne razumemo"
Objavila njihovu zajedničku sliku sa porukom.
Pevačica Marija Šerifović se oprostila od novinara Marka Pantića koji je sinoćpreminuo.
Marija Šerifović je, naime, na instagramu podelila zajedničku fotografiju sa Markom Pantićem i od njega se oprostila emotivnim rečima.
- Bog nekada zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali - napisala je Marija Šerifović uz njihovu zajedničku fotografiju na kojoj su oboje nasmejani.
Od Marka se oprostiula i Sanja Maletić i Jeja Radovanović
Mnoge druge javne ličnosti su se oprostile od Marka.
Od Marka Pantića se oprostila i Sanja Maletić.
- Dragi Marko samo minut pre nego što si nas napustio pričali smo, smejali se i hladio si me lepezom. Neka te dragi Bog primi u svoje krilo i podari ti večni mir. Bog da ti dušu prosti večiti dečače, napisala je Sanja Maletić i oprostila se.
I supruga pevača Slobe Radanovića, Jelena Radanović se oprostila od novinara.
- Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si pisao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u miru Perce, napisala je Jelena.
Inače, novinar Marko Pantić, umro je sinoć u Beogradu.
Naime, Marko Pantić je rođen 1990. godine. Svoj profesionalni put i karijeru gradio je godinama radeći u brojnim domaćim medijima.