Marija Šerifović završila u bolnici - vrlo ozbiljna povreda, otkriveni detalji zdravstvenog stanja pevačice
Pobednica Evrovitzije doživela ozbiljnu nezgodu.
Popularna pop pevačica Marija Šerifović proživela je pravi pakao tokom odmora na egzotičnom Baliju. Ono što je trebalo da bude opuštajuće putovanje, pretvorilo se u noćnu moru kada je muzička zvezda usred noći završila na hitnom prijemu u lokalnoj bolnici.
Marija je detalje ove drame podelila sa svojim pratiocima u najnovijem vlogu na Jutjub kanalu, gde je snimala sam trenutak odlaska u bolnicu.
Pevačica je objasnila da se nezgoda dogodila potpuno neočekivano, u gluvo doba noći, dok je pokušavala da pomogne svojoj majci Verici Šerifović.
"Sada je petak, 23:46 je. Ja sam u taksiju, na putu za bolnicu. U kolima sam sa nepoznatom osobom koju bukvalno znam 60 minuta. Znači ovako, situacija je sledeća: Legla sam da spavam i sve je bilo u redu. Obula sam svoje kroksice da siđem niz stepenice i odnesem mami neki lek za bolove. Pala sam i sada idem da vidim da li ću odmor nastaviti u miru ili gipsu, na štakama ili longeti", ispričala je vidno uznemirena Marija.
Snimci iz bolnice pokazuju pevačicu u kolicima dok je osoblje prevozi na hitne preglede i rentgen.
"Nikada nisam osetila ovoliku bol, nikada u životu", priznala je pevačica.
Ozbiljna povreda stopala: Popucali ligamenti i invalidska kolica
Nakon detaljnih pregleda i snimanja, lekari su saopštili Mariji nimalo prijatne vesti. Iako je izbegla prelom kostiju, povreda je idalje izuzetno ozbiljna.
"Kosti nisu pukle, izgleda da su mi popucali ligamenti. Nema mrdanja, fiksirana noga, led, injekcije... Hodam na štakama, za pet metara mi treba pet minuta", otkrila je Marija.
Ipak, kao surovi profesionalac, Marija je odmah po povratku u Beograd krenula na intenzivne terapije i uspela da, uprkos velikim bolovima, održi spektakularan i unapred rasprodat koncert u Sava Centru.
Razmišljala da se nikada ne vrati u Srbiju?
Ova nezgoda se dogodila na destinaciji koja je Mariju potpuno očarala. Pevačica je pre incidenta javno priznala da je ozbiljno razmišljala o tome da trajno promeni adresu i ostane da živi na Indonežanskom ostrvu.
"Dobro jutro, kako ste vi meni? Kod mene je sve u redu, život je lep. Pišete mi, nemojte da se sekirate, doći ću ja na vreme u Beograd za sve obaveze koje imam. Razmišljala sam da se ne vratim nikada, ali otom-potom. To sam malo prolongirala", poručila je Marija fanovima i zagolicala maštu javnosti najavom da u ponedeljak stižu "lepe vesti".