Milan Stanković prekinuo tišinu - pevač se oglasio i progovorio o povratku na scenu: "Jesen je jako rano..."
Nakon višegodišnjeg povlačenja iz javnosti i gotovo potpunog medijskog mukа, njegovo oglašavanje izazvalo je veliko interesovanje. Iako nije želeo da otkriva previše detalja, poruka koju je poslao, obradovala je mnoge.
Pevačica Rada Manojlović gostovala je u emisiji "Premijera - Vikend specijal", gde je govorila o brojnim nastupima, koncertu Stanojke Mitrović Ćane, ali i temi koja već mesecima ne prestaje da intrigira javnost – mogućem povratku Milana Stankovića na muzičku scenu.
Iako nije želela da otkriva previše detalja, Rada je prvi put prenela poruku koju joj je Milan uputio, što je odmah izazvalo lavinu reakcija među njegovim fanovima.
Rada nije krila koliko joj je značio poziv da bude specijalna gošća na velikom koncertu Stanojke Mitrović Ćane na Tašmajdanu.
- Bila sam kod Ćane na Tašmajdanu, veliko joj hvala, ja nju zaista cenim, kao moralnu i pevačku veličinu, kao pevačicu, kao gromadu... Hvala joj što me je izabrala kao specijalnu gošću u moru kolega na estradi sa kojima je ona u dobrim odnosima. Što baš ja?! Ja bih volela da dostignem to da budem Ćana, estrada za sebe. Ćana peva, otpadaju plafoni, ne treba ženi mikrofon - rekla je Rada.
Pevačica je istakla da je zadovoljna načinom na koji vodi karijeru i da ne planira velike promene.
- Kod mene zime nema, a pevam "Deset ispod nule napolju"...Ja sam pre Ćane došla iz Slavonskog broda, imamo mnogo nastupa. Nekako, sami smo u svemu i kada si sam svoj gazda, mnogo je bolje. Lakše je, jer ne moraš da hraniš nečija usta još sa nekim basnoslovnim ciframa. Sad ću ti reći, oni se onda stide svog naroda, jer ja otkad znam za sebe, znam da ima šatora, znam da ima vašara. Ja se toga ne stidim, jer bih time ponizila Srbiju i srpski narod - rekla je pevačica.
Ipak, najveću pažnju izazvao je deo razgovora o Milanu Stankoviću, koji se već godinama ne pojavljuje na javnoj sceni.
Na pitanje da li zna nešto više o njegovom povratku, Rada je otkrila da joj je Milan ostavio jasnu poruku za javnost.
- Opet mene?! Rekao mi je da vam prenesem da će vam se obratiti kada za to dođe vreme. Kako može da izdrži?! Ja ne znam, ja bih iz zemlje izašla kao krtica. Ja bih rekla da nam je jesen jako rano. Ja nisam čula nijednu pesmu, a ako je istina da ima album, a da mi nije zucnuo ništa o tome, a ja njemu šaljem sve moje na referat, onda... - rekla je Rada.