Prolazi kroz pakao posle udesa: Pobednik šoua "Nikad nije kasno"potpuno slomljen jer ne može da obiđe povređenu suprugu
Turbulentni dani za porodicu Jasmina Selmanovića Jaska.
Pobednik ove sezone "Nikad nije kasno" po broju glasova na Fejsbuku bio je Jasmin Selmanović Jasko. On je svoju pobedu posvetio supruzi koja je trenutno u bolnici zbog povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći koju su doživeli pred finale.
Jasmin je zadobio lakše povrede ruke, dok je Selda zbog svojih povreda morala biti zadržana u bolnici.
- Supruga i ja smo imali saobraćajnu nezgodu pre neku noć, kada smo se vraćali sa snimanja u Sjenicu. Ona je ovde, u bolnici u Beogradu, imala je tešku povredu. Ali, hvala Bogu, nije životno ugrožena. Oporavlja se, biće dobro, ako Bog da... Van životne opasnosti je, što je najbitnije. Moglo je da bude i gore - rekao je pobednik "Nikad nije kasno" za "Grand" i dodao da zbog toga neće proslaviti pobedu kako je planirao:
- Nije moguće da (sada) odem u posetu kod supruge iz medicinskih razloga, ali ću ostati u Beogradu nekoliko dana, prvenstveno zbog nje... Nadam se da će se što pre oporaviti, van životne opasnosti je, to je najvažnije. Takva je sudbina. Pod velikim sam stresom i ne bih da se vraćam na to. Jer, kad te zadesi to što te zadesi... To je u stvari druga strana života.
Sve naj o Tei Tairović
Jasmin Selmanović otkrio je da je nastupao sa Teom Tairović.
- Tea Tairović je sam mnom pevala, to je divna devojka, sada žena. Ja sam video tu ogromnu energiju u njoj i prepoznao sam tu energiju i kroz sebe. Kao što meni publika daje volju za radom, kako ja shvatam ovaj muzički posao koji mi je u srcu... I kod Tee je bilo tako. Ona je možda tad imala 17 godina. Moja procena je bila da će ta devojčica biti velika zvezda i to se i ostvarilo.