Anđelo ponizio Staniju - svi su mislili da je zaljubljen, a obrisao pod sa njenim dostojanstvom pred svima
Posebno iznenađenje nastalo je kada je na red došla Stanija Dobrojević.
Anđelo Ranković, ovonedeljni vođa u "Eliti 9", tokom podele budžeta u Šimanovcima nije štedeo reči, a najveću pažnju izazvalo je njegovo obraćanje Staniji Dobrojević. Iako su ih mnogi povezivali i komentarisali da bi bili idealan par, Anđelo joj je dodelio mali budžet i pred svima joj izneo niz zamerki.
Anđelo Ranković dobio je ulogu vođe u završnici "Elite 9", a podelu budžeta iskoristio je da učesnicima kaže sve što mu je na duši. Kako se finale približava, tenzije na imanju u Šimanovcima sve su jače, a Ranković je pokazao da ne planira da kalkuliše.
Posebno iznenađenje nastalo je kada je na red došla Stanija Dobrojević. Iako su ih pojedini učesnici i gledaoci ranije povezivali, pa čak komentarisali da bi njih dvoje mogli da budu idealan par, Anđelo je odlučio da joj dodeli mali budžet.
Staniji dao mali budžet, pa joj sasuo sve u lice
Ranković je na početku obraćanja istakao da Stanija od njega, kao osobe, zaslužuje više, ali je objasnio da su u Beloj kući ipak ljudi sa kojima je proveo mnogo više vremena.
- Stanija, mali budžet, ali ti od mene zaslužuješ više. Koliko god da smo dobri, ipak imaju ljudi sa kojima sam proveo više vremena. Ja sam rekao da imaš jaku prijatnu energiju, da si mirna i staložena. Mirnoću si demantovala jer si nasrnula na Uroša - govorio je Ranković.
Anđelo je istakao da je Stanija u rijaliti ušla u trenutku kada je atmosfera bila veoma napeta, ali da mu to nije promenilo mišljenje o njoj.
- Ušla si kad je ovde situacija, kad je energija katastrofa, i da nisi bila spremna na sve ovo. Meni to ne menja mišljenje o tebi, da si staložena osoba sa kojom može da se priča kad nije u konfliktu - rekao je on.
"Imaš reakcije za koje ne mogu da verujem"
Ranković je potom nastavio da joj zamera impulsivne reakcije, naročito kada se njeno ime pomene u sukobima.
- Ti imaš neke reakcije za koje ne mogu da verujem. Impulsivna si i reaguješ na sve kad se spomeneš. Meni se ne dopada jer ne zaviruješ u tuđe dvorište. Ne vidim da želiš da ulaziš u rat sa nekim, nego želiš da rešiš svoju situaciju - poručio je Anđelo.
Najveći deo njegovog izlaganja odnosio se na Stanijin odnos sa Asminom Durdžićem. Anđelo je ocenio da među njima, prema njegovom mišljenju, posle određenog vremena nije bilo ljubavi, već više poštovanja.
- Mislim da u odnosu sa Asminom nakon mesec dana nije bilo ljubavi, nego poštovanje, i samo ste na tome nosili odnos tri godine.
Progovorio i o flertu sa Stanijom
Ono što je posebno privuklo pažnju jeste deo u kojem se Anđelo osvrnuo na priče o njihovom flertu. Njih dvoje su ranije bili tema komentara u Beloj kući, ali je Ranković sada jasno poručio da smatra da je bolje što se ništa konkretno nije dogodilo.
- Krenulo je sa flertovanjem, a sve je to stalo i mislim da je ispalo bolje i normalnije. Mislim da bi bio pogrešan trenutak i mesto da se bilo šta desilo između nas - zaključio je Anđelo.
Njegovo obraćanje Staniji mnogi su protumačili kao hladan tuš, posebno jer se od njega očekivalo da prema njoj bude blaži. Umesto toga, Ranković je u samoj završnici odlučio da pred svima podvuče crtu i jasno pokaže da mu simpatije ne utiču na odluke u Beloj kući.