Aneli Ahmić demolirala pab, polomila sve oko sebe - obezbeđenje hitno uletelo da je smiri (VIDEO)
U jednom trenutku Aneli je počela da lomi stvari po pabu i da viče.
Drama u rijalitiju ponovo je eskalirala, a glavna akterka bila je Aneli Ahmić, koja je nakon žestoke rasprave sa Lepi Mića potpuno izgubila kontrolu i počela da razbija po pabu.
Sve je počelo kada je Mića oštro kritikovao Anelino ponašanje i njen odnos sa ostalim učesnicima, posebno sa Filipom i Urošem.
- Uroš se pi*a po njoj, a ona i dalje se s Urošem smeje i tera inate. Umesto da mu kaže da joj se ne obraća...Fino joj kažem da se mane priče sa Filipom i da gleda sebe, ona neće, pa ne može da ode tamo. Da je slušala mene, ne bi imala nikakav problem - rekao je Mića.
Aneli mu nije ostala dužna, pa je kroz suze i urlike poručila da više ne može da trpi prozivke na račun svog deteta.
- Neću da delim prostoriju sa osobom koja je zla i koja mi provlači dete. Tri godine mi se dete spominje - urlala je Aneli.
Situacija je ubrzo potpuno izmakla kontroli, a Mića je nastavio da je provocira.
- Ko te je*e, ko te je poslao ovde?! Jedini koji te brani sam ja, ko te tera da pričaš?! Nećeš ništa da me slušaš, kada budeš slušala mene, bićeš bolje - rekao je Mića.
- Pusti me, je l' ti je jasno?! Pusti me čoveče, polupaću ti celi pab - divljala je Aneli.
- Lupaj, lupaj, tamo lupaj gde treba da lupaš, lupaj Filipu tamo - ponavljao je Mića.
- Sram te bilo, sram te bilo - urlala je Aneli i divljala.
- Tamo kod Filipa urlaj i razbijaj, on te je zaludeo. Samo razbijaj, sve polupaj, tako, tako nemoćna, velika zvezdo rijalitija - ponavljao je Mića.