Aneli Ahmić priznala koliko joj je teško posle novonastale situacije: Nije očekivala ovako užasan rasplet
Ispričala da joj je blam.
06.05.2026.
19:56
Komentari (0)
Aneli Ahmić tokom emisije ''Radio Amnezija'', prokomentarisala je odnos Filipa Đukića i Dušice Đokić.
Njoj je sada blam što je bila zaljubljena u njega.
- Aneli, ti si rekla da ti je Filip blam - rekao je Bora.
- Da, blam me je jer sam se uopšte grlila sa čovekom ovim. On je folirant, pa je folirant. Slika i prilika njegovog pijanstva je njegovo oko. Mene je blam, veoma. Očekivano mi je ovo što se desilo između Dušice i njega. Blam me je i sramota što je prošlog vikenda imao sa Sandrom šta je imao, a sad sa Dušicom - rekla je Aneli.
- Koliko si ti zaljubljena u mene - kazao je Filip.
- To ti misliš. Ja se nisam zaljubila, bilo mi je zabavno pored njega, drag mi je, to je to - kazala je Aneli.