Mina će počupati kosu s glave: Viktor žestoko flertuje sa Stanijom, ona mu uz osmeh rekla "Kako si..."
Gagić, očigledno, planira da osvoji starletu.
Viktor Gagić totalno se opustio posle raskida sa Minom Vrbaški i počeo da flertuje sa Stanijom Dobrojević "sve u 16".
To je Ivan Marinković pomno posmatrao.
- Je l' si čuo šta kaže juče u emisiji? - upitao je Viktor.
- Ćuti - rekla je Stanija.
- Ja poštujem starije kad kažu da ćutim - rekao je Viktor.
- Kako si namazan - rekla je Stanija.
- Mina mi ostavila ceduljicu: ''Volim te'' - rekao je Viktor.
- Vi kao da se razvodite, kako delite stvari - rekla je Stanija.
- Stanija se meša u svaku vezu - rekao je Ivan.
- Izvinila se juče - rekao je Viktor.
Ništa od ljubavi sa Anđelom
U toku emisije ''Pitanja gledalaca'' voditelj Milan Milošević pročitao je pitanje Maji Marinković, a potom Anđelu Rankoviću i Staniji Dobrojević.
- Alo institucijo, klečiš, moliš i nudiš s*ks samo da te ovaj ne ostavi. Da li si Majo ti realna?- glasilo je pitanje.
- Nisam nikada molila. A to da sam institucija, to su u pravu - rekla je Maja.
- Ne, nikad u životu - nadovezao se Asmin Durdžić.
- Pitanje za Staniju i Anđela. Oboje gubite vreme i dozvoljavate drugima da vam nameću priče, a nijedno od vas nema istu hemiju ni sa kim drugim kao što imate vas dvoje. Nisam toliko volela nijedan par još od Marka i Lune. Zašto misliš da vaša bliskost smeta mnogima u kući? Smuvajte se već jednom.
- Niko ne može da utiče na naš odnos da li ćemo se smuvati. Naš odnos zavisi isključivo od nas. Zbog stvari koje je rekla u par navrata koje se meni ne sviđaju. Od takvih rečenica i reakcija će naš odnos zavisiti. Ona da li će da se inati, šta će da radi, to je na njoj - rekao je Anđelo.
- Anđelo je uništio i naše potencijalno peckanje i razvijanje filma. Ono za Boginju i strelice sam pre neki dan skapirala - rekla je Stanija.
Ništa pred kamerama
- Ako smo to raščistili što onda to spominješ? Ako smo krenuli drugarstvo od nule, onda može da bude samo drugarstvo. Onda ja mogu da pričam šta se meni nije dopalo - rekao je Anđelo.
- Ovde samo drugarstvo dolazi u obzir - rekla je Stanija.
- Ko je rekao da je ostavljen prostor da bude nešto napolju? - pitao je Anđelo.
- Ti čokoladom - rekla je Stanija.
- Onda smo rijaliti poznanici. Hrabro srce sam za sebe. Možemo da završimo i drugarstvo ako ti se ne sviđa - rekao je Anđelo.
- Ja Staniju uvek vrađam iz mrtvih. Ovo su dva najveća foliranta. Ona ga direktno ponižava. On trpi da ga ona ponižava. - rekao je Ivan Marinković.